|
Register

007 Bilgisayar Takip Yazılımı sayesinde siz evde olmasanız dahi eşinizin veya çocuklarınızın bilgisayar başında neler yaptığını öğrenebilirsiniz. Casus bilgisayar takip yazılımı, hedef bilgisayardaki öğrenmek istediğiniz tüm işlemleri size ulaştırmasını sağlayan bir yazılımdır.

007 Bilgisayar Takip Yazılımı kişilerin istekleri doğrultusunda, masa üstünde gerçekleşen işlemlerin görüntülerini resimler halinde anlık olarak yakalayabilmelerini sağlar, elbette bu resimlerin yüksek veya düşük kalite de olması sizin tercihiniz olacaktır. Ek olarak size ulaştırmış olduğu JPEG formatındaki tüm resimlerin, saat ve tarih olarak ne zaman çekildiğine dair bilgileri de mevcuttur.

Yazılımın eklentisi olan Uzak Masaüstü Takip Panelini 30 TL fiyat farkı ile alarak hiçbir mesafe sınırı olmadan, hedef bilgisayarda gerçekleşen tüm işlemler sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilmektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu kontrol paneli sayesinde hedef bilgisayarda görmek istediğiniz tüm görüntüleri ve bilgileri, merkez bilgisayardan anlık olarak görülmesini sağlamaktadır.

Satın almış olduğunuz 007 Bilgisayar Takip Yazılımı sayesinde, sizlerin istekleri doğrultusunda İnternet Explorer, Firefox ve Google gibi browserlar üzerinde ziyaret edilen web sitelerin adreslerini, giriş zamanlarına kadar kayıt edip, belirlemiş olduğunuz e-posta adresinizde detaylı bir şekilde mail olarak görebileceksiniz, yazılımın size sunmuş olduğu kolaylık bununla sınırlı kalmamaktadır. 007 Bilgisayar Takip Yazılımının üzerinde gelen Log Viewer eklenti sayesinde, kayıt görüntüleyici panel içerisinde bulunan linke tıklayarak hedef bilgisayarı kullanan kişi tarafından ziyaret edilmiş olan web sitesini tek tıkla kendi bilgisayarınızda anında açabilirsiniz.

Facebook, Msn, Skype ve mirc gibi sohbetlerde gerçekleşen yazılı görüşmeleri, kullanıcı adlarını ve hatta şifrelerini dahi 007 Bilgisayar Takip Yazılımı sayesinde öğrenebilirsiniz. Sizlerin tek yapması gereken Casus bilgisayar takip yazılımını takip etmek istediğiniz hedef kişinin kullanmış olduğu bilgisayara yüklemek olacaktır. Böylece belirtmiş olduğumuz tüm bu özellikler sayesinde sevdiklerinize gelebilecek herhangi bir zarardan korumak için önlem alabilir ve aklınızda bulunan bütün soru işaretlerinin cevaplarına ulaşmış olursunuz. 

Uzak Masaüstü Takip Paneli satın almak isteyen müşterilerimizin, kredi kartı ile satın alma işlemi esnasından ek olarak seçmeleri durumunda,  30 TL fiyat farkı otomatik olarak tekrar hesaplanacaktır. Havale/EFT ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimizin sipariş formunda yer alan seçenekte ek olarak belirterek, ödemeye bu fiyat farkını eklemeleri gerekmektedir.